Třívrstvé podlahy

Podlahy

Proč masivní podlahu?

Masivní dřevěné podlahy jsou příjemně hřejivé a praktické na údržbu. Jsou tvořeny jednotlivými prkny, které se zhotovují z jednoho kusu masivu, což zaručuje autentický a nezaměnitelný přírodní vzhled opravdového dřeva. Podlahová prkna jsou vyráběna z nejlepších surovin a za použití nejmodernější strojního vybavení. Výhodou masivní podlahy je možnost opakovaných renovací, které spolu s ošetřením kvalitními laky nebo oleji zásadním způsobem prodlouží její životnost. Výsledkem je masivní podlaha na celý život.

Masivní dřevěné podlahy jsou příjemně hřejivé a praktické na údržbu. Jsou tvořeny jednotlivými prkny, které se zhotovují z jednoho kusu masivu, což zaručuje autentický a nezaměnitelný přírodní vzhled opravdového dřeva.

Masivní dřevěné podlahy se právem řadí mezi to neluxusnější, co je možné si v dnešní době položit. Tento punc luxusu si tato podlaha vysloužila díky svým vlastnostem a materiálu, ze kterého je vyrobena. Dřevěné masivní podlahy se vyrábí zpravidla z jednoho kusu dřeva a to převážně z tvrdých dřevina jako je dub, javor, jasan či ořech v síle od 10 mm do 22 mm, které se při pokládce celoplošně lepí na zcela rovný podklad. Díky vlastnostem těchto dřevin je masivní podlaha velice pevná, odolná a trvanlivá. Velice dobře snáší střídání vlhkosti a má velice dlouhou životnost. Další výhodou těchto podlah je, že nevytváří statický náboj a tudíž neváží takové množství prachu jako jiné podlahy a samotný úklid je o mnoho snadnější.

Masivní podlaha

Máte otázky?
Zastavte se u nás